2-rums lägenhet på 55m² i Marks kommun

Rudstorp, Marks kommun, Västra Götaland County, Sweden

7 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Svenningsered Ellringslätt, Tostared

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

55 m²

Pris

7 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

127 kr

Karta

Annonsen ligger på Rudstorp, Marks kommun, Västra Götaland County, Sweden

Laddar karta