Publicerad igår

1-rums lägenhet på 35m² i Göteborg

Sunnerviksgatan, 418 72 Gothenburg, Sweden

10 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-09-2026

apartment at Sunnerviksgatan, Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

35 m²

Pris

10 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-09-2026

Pris per m²

300 kr

Karta

Annonsen ligger på Sunnerviksgatan, 418 72 Gothenburg, Sweden

Laddar karta