Publicerad idag

1-rums lägenhet på 44m² i Helsingborg

Sturegatan, 252 45 Helsingborg, Sweden

6 386 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Sturegatan, Helsingborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

44 m²

Pris

6 386 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

145 kr

Karta

Annonsen ligger på Sturegatan, 252 45 Helsingborg, Sweden

Laddar karta