Publicerad för 4 dagar sedan

3-rums lägenhet på 57m² i Klövsjö

Klövsjö, Bergs Kommun, Sweden

6 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Stortravägen, Klövsjö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

57 m²

Pris

6 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

105 kr

Karta

Annonsen ligger på Klövsjö, Bergs Kommun, Sweden

Laddar karta