Lägg till i favoriter
Storgatan, 641 61 Valla, Sweden
9 392 kr / månad
Bostadstyp
lägenhet
Rum
5
Storlek
115 m²
Pris
9 392 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
82 kr
Annonsen ligger på Storgatan, 641 61 Valla, Sweden
Laddar karta
Månadsavgift
Budgetvänligt: Priset är under genomsnittet
Priset på denna fastighet ligger långt under det genomsnittliga marknadspriset, vilket ger dig ett fantastiskt värde för pengarna.
Några problem med den här annonsen?Anmäl det till vårt team.