2-rums lägenhet på 60m² i Forshaga

Storgatan, 667 32 Forshaga, Sweden

8 990 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Storgatan, Forshaga

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

60 m²

Pris

8 990 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

150 kr

Karta

Annonsen ligger på Storgatan, 667 32 Forshaga, Sweden

Laddar karta