Publicerad för 2 dagar sedan

4-rums lägenhet på 96m² i Dalsjöfors

Storgatan, 516 91 Dalsjöfors, Sweden

10 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Storgatan, Borås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

96 m²

Pris

10 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

109 kr

Karta

Annonsen ligger på Storgatan, 516 91 Dalsjöfors, Sweden

Laddar karta