2-rums lägenhet på 34m² i Stockholm

Båtholmsbacken, Vårbergsvägen, 127 43 Stockholm, Sweden

10 658 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Stockholm, Vårbergsvägen 75D, Skärholmen

Beskrivning av bostaden Viktig information! Fastighetsägaren kommer inte att ha någon visning på plats i den här bostaden. Det betyder att du behöver ta ställning till om du vill ha bostaden endast utifrån informationen i annonsen och eventuella bilder/video. Observera att planritningen kan vara spegelvänd, vissa avvikelser kan förekomma. Bostaden annonseras via Bostad Snabbt Bostäder i Bostad Snabbt är bostäder som av olika skäl kräver särskild hantering för att bli uthyrda i tid. Förmedlingen sker efter kötid och du behöver precis som vanligt uppfylla fastighetsägarens villkor, men om du får en bostad genom Bostad snabbt behåller du din sparade kötid istället för att få den nollställd. Om bostaden Fastigheten är byggd 2024. Vid kontraktsskrivning kan du behöva uppvisa tecknad hemförsäkring för din nya bostad. Om hyran Kostnad för hushållsel tillkommer. Hyresvärden erbjuder nyproduktionsrabatt till och med . Det innebär att hyresgästen kommer betala en lägre hyra än den angivna. Den annonserade hyran är exklusive rabatt. År 2026 : 5 procent rabatt på hyran. Förmedlingsinformation Viktig information om visning eller förmedling kan skickas ut via sms. Uppdatera dina Om hyresvärden har villkor om antal hushållsmedlemmar hämtar och behandlar vi familjeuppgifter om dig, din registrerade medboende och eventuella barn. Observera att om inflyttningsdatumet infaller på en helgdag eller en röd dag sker inflyttning nästkommande vardag. Om din anställning inte är i Stockholmsområdet behöver du visa att din arbetsplats ligger inom pendlingsavstånd från bostaden. Visningsinformation Bostaden kommer inte att visas. Det betyder att du behöver ta ställning till om du vill flytta in i bostaden endast utifrån informationen i annonsen. För bostadssökanden med längst kötid efter avslutad svarsperiod blir intresseanmälan bindande, övriga bostadssökande kan avanmäla sitt intresse. Här kan du se en digital visnings video. Boendereferenser Om du blir aktuell för bostaden behöver du

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

34 m²

Pris

10 658 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Nybyggt

Ja

Pris per m²

313 kr

Karta

Annonsen ligger på Båtholmsbacken, Vårbergsvägen, 127 43 Stockholm, Sweden

Laddar karta