Publicerad idag

5-rums lägenhet på 133m² i Stockholm

Gamla Södertäljevägen 1a, 1b, 129 54 Stockholm, Sweden

17 653 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Stockholm, Gamla Södertäljevägen 1A, Fruängen

Beskrivning av bostaden Om bostaden Lösning för sortering av matavfall finns i fastigheten. Gröna påsen innebär att matavfallet slängs i samma kärl eller nedkast som övrigt hushållsavfall men i en grön påse. De gröna påsarna kan sedan sorteras ut på avfallsanläggningen och matavfallet kan rötas och bli till biogas och biogödsel. Vid kontraktsskrivning kan du behöva uppvisa tecknad hemförsäkring för din nya bostad. Om hyran Kostnad för hushållsel tillkommer. Förmedlingsinformation Viktig information om visning eller förmedling kan skickas ut via sms. Uppdatera dina Om hyresvärden har villkor om antal hushållsmedlemmar hämtar och behandlar vi familjeuppgifter om dig, din registrerade medboende och eventuella barn. Observera att om inflyttningsdatumet infaller på en helgdag eller en röd dag sker inflyttning nästkommande vardag. Om din anställning inte är i Stockholmsområdet behöver du visa att din arbetsplats ligger inom pendlingsavstånd från bostaden. Bostaden kan eventuellt vara ledig från om ny hyresgäst så önskar. Visningsinformation Om du är en av dem som blir aktuell för en bostad kommer du att bli inbjuden till visning eller få ny kompletterande information i form av bilder/video eller rangordning. Visningsinbjudan kommer att synas på Mina sidor samt skickas på mejl om du har fyllt i en aktuell mejladress. Om du har skyddade personuppgifter får du endast visningsinbjudan via Mina sidor. Boendereferenser Om du blir aktuell för bostaden behöver du

Bostadstyp

lägenhet

Rum

5

Storlek

133 m²

Pris

17 653 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

133 kr

Karta

Annonsen ligger på Gamla Södertäljevägen 1a, 1b, 129 54 Stockholm, Sweden

Laddar karta