4-rums lägenhet på 92m² i Forshaga

Solbergsvägen, 667 31 Forshaga, Sweden

8 863 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Solbergsvägen, Forshaga

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

92 m²

Pris

8 863 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

96 kr

Karta

Annonsen ligger på Solbergsvägen, 667 31 Forshaga, Sweden

Laddar karta