2-rums lägenhet på 38m² i Skegrie

Solängen, 231 94 Skegrie, Sweden

7 724 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-05-2026

apartment at Solängen, Skegrie

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

38 m²

Pris

7 724 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-05-2026

Pris per m²

203 kr

Karta

Annonsen ligger på Solängen, 231 94 Skegrie, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar

Lägenhet (38.0 m²) att hyra i Skegrie (Solängen, 231 94 Skegrie, Sweden) - bostadslistan.se