1-rums lägenhet på 12m² i Helsingborg

Södra Tvärgatan, 252 37 Helsingborg, Sweden

5 400 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Södra Tvärgatan, Helsingborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

12 m²

Pris

5 400 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

450 kr

Karta

Annonsen ligger på Södra Tvärgatan, 252 37 Helsingborg, Sweden

Laddar karta