Publicerad idag

1-rums lägenhet på 15m² i Göteborg

Söderlingsgatan, 414 66 Gothenburg, Sweden

5 173 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Söderlingsgatan , Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

15 m²

Pris

5 173 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

345 kr

Karta

Annonsen ligger på Söderlingsgatan, 414 66 Gothenburg, Sweden

Laddar karta