2-rums lägenhet på 41m² i Stockholm

Snödroppsgränd, 175 65 Stockholm Municipality, Sweden

11 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Snödroppsgränd, Hässelby

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

41 m²

Pris

11 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

268 kr

Karta

Annonsen ligger på Snödroppsgränd, 175 65 Stockholm Municipality, Sweden

Laddar karta