1-rums lägenhet på 30m² i Vallentuna

Smidesvägen, 186 41 Vallentuna, Sweden

9 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-04-2026

apartment at Smidesvägen, Vallentuna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

30 m²

Pris

9 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-04-2026

Pris per m²

300 kr

Karta

Annonsen ligger på Smidesvägen, 186 41 Vallentuna, Sweden

Laddar karta

Liknande bostäder i Vallentuna

Exempelbild

1 rum lägenhet på 27m²

Oxelgatan, 186 36 Vallentuna, Sweden

7 624 kr / månad

Exempelbild

2 rum lägenhet på 28m²

Påtåkervägen, 186 40 Vallentuna, Sweden

8 000 kr / månad

Bostad med 2 sovrum - lägenhet på 34.0 m² - mysig bostad

2 rum lägenhet på 34m²

Kristinebergsvägen, 186 40 Vallentuna, Sweden

8 414 kr / månad

Populära bostadssökningar