2-rums lägenhet på 40m² i Hammenhög

Smedstorpsvägen, 276 50 Hammenhög, Sweden

5 104 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 30-06-2026

apartment at Smedstorpsvägen, Hammenhög

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

40 m²

Pris

5 104 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

30-06-2026

Pris per m²

128 kr

Karta

Annonsen ligger på Smedstorpsvägen, 276 50 Hammenhög, Sweden

Laddar karta