1-rums lägenhet på 15m² i Umeå

Skolgatan, 903 21 Umeå, Sweden

6 900 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Skolgatan, Umeå

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

15 m²

Pris

6 900 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

460 kr

Karta

Annonsen ligger på Skolgatan, 903 21 Umeå, Sweden

Laddar karta