Publicerad för 3 dagar sedan

1-rums lägenhet på 28m² i Stockholm

Skogsslingan, 127 41 Stockholm, Sweden

12 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Skogsslingan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

28 m²

Pris

12 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

429 kr

Karta

Annonsen ligger på Skogsslingan, 127 41 Stockholm, Sweden

Laddar karta