6-rums lägenhet på 154m² i Hultsjön

Hallsberg, Hallsbergs Kommun, Sweden

12 533 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Skogaholm, Brukskontoret, Hallsberg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

6

Storlek

154 m²

Pris

12 533 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

81 kr

Karta

Annonsen ligger på Hallsberg, Hallsbergs Kommun, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar