Publicerad igår

3-rums lägenhet på 104m² i Stockholm

Sjöviksvägen, 117 57 Stockholm, Sweden

21 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Sjöviksvägen, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

104 m²

Pris

21 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

207 kr

Karta

Annonsen ligger på Sjöviksvägen, 117 57 Stockholm, Sweden

Laddar karta