4-rums lägenhet på 116m² i Skellefteå

Seminariegatan, 931 33 Skellefteå, Sweden

17 995 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Seminariegatan, Skellefteå

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

116 m²

Pris

17 995 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

155 kr

Karta

Annonsen ligger på Seminariegatan, 931 33 Skellefteå, Sweden

Laddar karta