Publicerad igår

3-rums lägenhet på 81m² i Stockholm

Selmedalsvägen, 129 38 Stockholm, Sweden

8 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Selmedalsvägen, Hägersten

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

81 m²

Pris

8 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

99 kr

Karta

Annonsen ligger på Selmedalsvägen, 129 38 Stockholm, Sweden

Laddar karta