Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 60m² i Stockholm

Segelflygsgatan, 128 33 Stockholm, Sweden

14 150 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 14-06-2026

apartment at Segelflygsgatan, Skarpnäck

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

60 m²

Pris

14 150 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

14-06-2026

Pris per m²

236 kr

Karta

Annonsen ligger på Segelflygsgatan, 128 33 Stockholm, Sweden

Laddar karta