1-rums lägenhet på 12m² i Botkyrka kommun

Sankt Albans väg, 145 71 Botkyrka kommun, Sweden

3 100 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Sankt Albans väg, Norsborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

12 m²

Pris

3 100 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

258 kr

Karta

Annonsen ligger på Sankt Albans väg, 145 71 Botkyrka kommun, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar