1-rums lägenhet på 13m² i Västerås

Rönnbergagatan, 723 47 Västerås, Sweden

5 400 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Rönnbergagatan, Västerås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

13 m²

Pris

5 400 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

415 kr

Karta

Annonsen ligger på Rönnbergagatan, 723 47 Västerås, Sweden

Laddar karta