1-rums lägenhet på 31m² i Järfälla kommun

Rondellen, 176 72 Järfälla kommun, Sweden

8 670 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Rondellen, Järfälla

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

31 m²

Pris

8 670 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

280 kr

Karta

Annonsen ligger på Rondellen, 176 72 Järfälla kommun, Sweden

Laddar karta