Publicerad igår

4-rums lägenhet på 57m² i Stockholm

Spånga, Stockholm Municipality, Sweden

14 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Rinkebysvängen, Spånga

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

57 m²

Pris

14 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

246 kr

Karta

Annonsen ligger på Spånga, Stockholm Municipality, Sweden

Laddar karta