Publicerad för 3 dagar sedan

1-rums lägenhet på 31m² i Stockholm

Rindögatan, 115 35 Stockholm, Sweden

14 111 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 21-05-2026

apartment at Rindögatan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

31 m²

Pris

14 111 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

21-05-2026

Pris per m²

455 kr

Karta

Annonsen ligger på Rindögatan, 115 35 Stockholm, Sweden

Laddar karta