2-rums lägenhet på 64m² i Sundbybergs kommun

Ridvägen, 174 59 Sundbybergs kommun, Sweden

5 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Ridvägen, Sundbyberg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

64 m²

Pris

5 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

78 kr

Karta

Annonsen ligger på Ridvägen, 174 59 Sundbybergs kommun, Sweden

Laddar karta