2-rums lägenhet på 36m² i Umeå

Rågången, 903 38 Umeå, Sweden

7 600 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 10-06-2026

apartment at Rågången, Umeå

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

36 m²

Pris

7 600 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

10-06-2026

Pris per m²

211 kr

Karta

Annonsen ligger på Rågången, 903 38 Umeå, Sweden

Laddar karta