Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 71m² i Visby

Rådhusplan, 621 56 Visby, Sweden

12 387 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 24-08-2026

apartment at Rådhusplan, Visby

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

71 m²

Pris

12 387 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

24-08-2026

Pris per m²

174 kr

Karta

Annonsen ligger på Rådhusplan, 621 56 Visby, Sweden

Laddar karta