3-rums lägenhet på 63m² i Norrtälje

Planetvägen, 761 64 Norrtälje, Sweden

16 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Planetvägen, Norrtälje

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

63 m²

Pris

16 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

267 kr

Karta

Annonsen ligger på Planetvägen, 761 64 Norrtälje, Sweden

Laddar karta