4-rums lägenhet på 130m² i Lidköping

Östergatan, 531 31 Lidköping, Sweden

14 828 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Östergatan, Lidköping

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

130 m²

Pris

14 828 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

114 kr

Karta

Annonsen ligger på Östergatan, 531 31 Lidköping, Sweden

Laddar karta