Publicerad för 5 dagar sedan

1-rums lägenhet på 18m² i Göteborg

Olbersgatan, 416 55 Gothenburg, Sweden

5 200 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Olbersgatan , Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

18 m²

Pris

5 200 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

289 kr

Karta

Annonsen ligger på Olbersgatan, 416 55 Gothenburg, Sweden

Laddar karta