1-rums lägenhet på 23m² i Göteborg

Odinslundsgatan, 412 51 Gothenburg, Sweden

6 700 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Odinslundsgatan, Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

23 m²

Pris

6 700 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

291 kr

Karta

Annonsen ligger på Odinslundsgatan, 412 51 Gothenburg, Sweden

Laddar karta