Publicerad igår

3-rums lägenhet på 65m² i Stenungsund

Nyborgsvägen, 444 40 Stenungsund, Sweden

12 133 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-09-2026

apartment at Nyborgsvägen, Stenungsund

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

65 m²

Pris

12 133 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-09-2026

Pris per m²

187 kr

Karta

Annonsen ligger på Nyborgsvägen, 444 40 Stenungsund, Sweden

Laddar karta