Publicerad idag

2-rums lägenhet på 55m² i Stenungsund

Nyborgsvägen, 444 40 Stenungsund, Sweden

10 246 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-09-2026

apartment at Nyborgsvägen, Stenungsund

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

55 m²

Pris

10 246 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-09-2026

Pris per m²

186 kr

Karta

Annonsen ligger på Nyborgsvägen, 444 40 Stenungsund, Sweden

Laddar karta