Publicerad för 4 dagar sedan

2-rums lägenhet på 63m² i Tullinge

Norrskensbacken, 146 45 Tullinge, Sweden

11 670 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-09-2026

apartment at Norrskensbacken, Tullinge

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

11 670 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-09-2026

Pris per m²

185 kr

Karta

Annonsen ligger på Norrskensbacken, 146 45 Tullinge, Sweden

Laddar karta