3-rums lägenhet på 71m² i Kinda kommun

Norrhultsvägen, Kinda kommun, Sweden

6 230 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-06-2026

apartment at Norrhultsvägen, Norrhult

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

71 m²

Pris

6 230 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-06-2026

Pris per m²

88 kr

Karta

Annonsen ligger på Norrhultsvägen, Kinda kommun, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar