2-rums lägenhet på 45m² i Ulricehamn

Norra Kullagatan, 523 30 Ulricehamn, Sweden

9 890 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Norra Kullagatan, Ulricehamn

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

45 m²

Pris

9 890 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

220 kr

Karta

Annonsen ligger på Norra Kullagatan, 523 30 Ulricehamn, Sweden

Laddar karta