3-rums lägenhet på 75m² i Ulricehamn

Norra Kullagatan, 523 30 Ulricehamn, Sweden

13 845 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Norra Kullagatan, Ulricehamn

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

75 m²

Pris

13 845 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

185 kr

Karta

Annonsen ligger på Norra Kullagatan, 523 30 Ulricehamn, Sweden

Laddar karta