4-rums lägenhet på 95m² i Malmbäck

Malmbäck, Nässjö Kommun, Sweden

7 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-06-2026

apartment at Norra Hiarum, Malmbäck

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

95 m²

Pris

7 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-06-2026

Pris per m²

82 kr

Karta

Annonsen ligger på Malmbäck, Nässjö Kommun, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar