4-rums lägenhet på 130m² i Gävle

Normarksvägen, 804 31 Gävle, Sweden

14 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Normarksvägen, Gävle

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

130 m²

Pris

14 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

108 kr

Karta

Annonsen ligger på Normarksvägen, 804 31 Gävle, Sweden

Laddar karta