2-rums lägenhet på 55m² i Västerås

Neptungatan, 723 58 Västerås, Sweden

10 646 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-04-2026

apartment at Neptungatan, Västerås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

55 m²

Pris

10 646 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-04-2026

Pris per m²

194 kr

Karta

Annonsen ligger på Neptungatan, 723 58 Västerås, Sweden

Laddar karta