Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 65m² i Boo

Kocktorpsvägen 28b, 132 43 Boo, Sweden

14 427 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Nacka, Kocktorpsvägen 28C, Björknäs

Beskrivning av bostaden Om bostaden Fastigheten är byggd 2019. Alla lägenheter i den här fastigheten är försedda med en kombinerad tvättmaskin/torktumlare och det finns ingen tvättstuga i fastigheten. Vid kontraktsskrivning kan du behöva uppvisa tecknad hemförsäkring för din nya bostad. Om hyran Kostnad för hushållsel tillkommer. Angiven hyra avser 2026 års hyresnivå. Förmedlingsinformation Viktig information om visning eller förmedling kan skickas ut via sms. Uppdatera dina Om hyresvärden har villkor om antal hushållsmedlemmar hämtar och behandlar vi familjeuppgifter om dig, din registrerade medboende och eventuella barn. Observera att om inflyttningsdatumet infaller på en helgdag eller en röd dag sker inflyttning nästkommande vardag. Om din anställning inte är i Stockholmsområdet behöver du visa att din arbetsplats ligger inom pendlingsavstånd från bostaden. Bostaden kan eventuellt vara tillgänglig senare än angivet inflyttningsdatum om ny hyresgäst så önskar. Visningsinformation Om du är en av dem som blir aktuell för en bostad kommer du att bli inbjuden till visning eller få ny kompletterande information i form av bilder/video eller rangordning. Visningsinbjudan kommer att synas på Mina sidor samt skickas på mejl om du har fyllt i en aktuell mejladress. Om du har skyddade personuppgifter får du endast visningsinbjudan via Mina sidor. Boendereferenser Om du blir aktuell för bostaden behöver du Om området Läget erbjuder goda kommunikationer till Stockholm och Värmdö och Björknäs Centrum med närservice ligger på gångavstånd.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

65 m²

Pris

14 427 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

222 kr

Karta

Annonsen ligger på Kocktorpsvägen 28b, 132 43 Boo, Sweden

Laddar karta