2-rums lägenhet på 53m² i Tollarp

Lundgrens väg, 298 33 Tollarp, Sweden

6 130 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Lundgrens väg, Tollarp

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

53 m²

Pris

6 130 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

116 kr

Karta

Annonsen ligger på Lundgrens väg, 298 33 Tollarp, Sweden

Laddar karta