3-rums lägenhet på 81m² i Stockholm

Lollandsgatan, 164 91 Stockholm, Sweden

20 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Lollandsgatan, Kista

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

81 m²

Pris

20 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

247 kr

Karta

Annonsen ligger på Lollandsgatan, 164 91 Stockholm, Sweden

Laddar karta