3-rums lägenhet på 72m² i Kopparberg

Ljusnarsvägen, 714 35 Kopparberg, Sweden

7 379 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Ljusnarsvägen, Kopparberg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

7 379 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

102 kr

Karta

Annonsen ligger på Ljusnarsvägen, 714 35 Kopparberg, Sweden

Laddar karta