2-rums lägenhet på 36m² i Kallinge

Ljusebergsvägen, 372 59 Kallinge, Sweden

4 694 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Ljusebergsvägen, Kallinge

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

36 m²

Pris

4 694 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

130 kr

Karta

Annonsen ligger på Ljusebergsvägen, 372 59 Kallinge, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar