Publicerad för 6 dagar sedan

2-rums lägenhet på 50m² i Klippan

Ljunghusgatan, 264 21 Klippan, Sweden

9 029 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Ljunghusgatan, Klippan

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

50 m²

Pris

9 029 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

181 kr

Karta

Annonsen ligger på Ljunghusgatan, 264 21 Klippan, Sweden

Laddar karta